Cisco Unified Communications 320W VoIP Gateway (UC320W-FXO-K9)
Cisco
  • Built-in 802.11b/g/n wireless access point lets employees stay connected to voice or data
  • IP-based telephony supporting Cisco SPA300 and SPA500 Series IP phones
  • Interoperable with up to 12 public switched telephone network (PSTN) lines (FXO)
  • 4-port Gigabit Ethernet (1000 Mbps) switch with VLAN support, to connect devices or expand
  • Gigabit Ethernet WAN port to connect your office to the Internet
  • No properties for this product.
    Related Products
    Karastan Area Rug, Studio by Karastan Carmel Monte Vista Fog 2'11" x 4'8"